KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14676469
nr 1467 6469
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Signerad, blandteknik, blomsterstilleben, 57x39cm, yttermått inklusive ram: 72x52cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:24:18
16/5 16:01:43
100 kr
16/5 18:14:08
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig